headerphoto
Home

Wakacje ze zwierzętami - petlandia

Za oknami coraz cieplej i więcej słońca, a my szykujemy się na wyczekiwane urlopy i wakacje.

Niestety, nie wszędzie uda nam się wybrać z naszymi zwierzakami - w wielu miejscach obecność czworonoga będzie problemem, dla wielu zwierząt podróż będzie bardzo trudnym przeżyciem, którego warto im oszczędzić.

 Częstym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest poproszenie znajomych o pomoc. Jest to jednak pewien kłopot dla obu stron - my musimy skrupulatnie przygotować wszystko dla naszego psa lub kota, aby opieka nad nim była łatwa, nasi znajomi są zobowiązani do regularnej i czasem problematycznej opieki nad naszym pupilem. 

Pojawia się pytanie, gdzie zostawić psa w upały?
Wyjeżdżając na urlop ze stolicy warto rozważyć jakiś warszawski hotel dla psów lub kotów. To proste rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że nasze zwierzęta będą bezpieczne i pod dobrą, profesjonalną opieką. Personel zatrudniony w takich miejscach to pasjonaci zwierząt, którzy będą wiedzieli, jak zająć się naszym psem czy kotem, gdy będzie tęsknił za nami. 

 Ważnym elementem jest, gdy wybieramy pensjonat dla psów czy hotel dla kotów mieszczący się pod Warszawą np: http://www.petlandia.pl Pamiętajmy jednak, aby nie oszczędzać na komforcie naszych towarzyszy i wybrać odpowiednią cenę do oczekiwanej jakości usług. 

 Dla mieszkańców stolicy warszawski hotel dla psów i kotów to możliwość spędzenia wakacji bez stresu i wyrzutów sumienia związanych ze smutnym zwierzakiem czekającym na powrót właścicieli. Gdy więc będziemy się w tym roku zastanawiać, gdzie zostawić psa w upały, nie dzwońmy spanikowani po rodzinie i przyjaciołach, tylko wybierzmy sprawdzony warszawski hotel dla psów zobacz cennik i opinie i przekonaj się, że warto.

Zobacz to na zdjęciach:

dom

ogród

zwierzęta

pies

kot

hotel

turystyka


Skomentuj ten artykuł