headerphoto
Home

Pokój dziecięcy - pragmatycznie i estetycznie

Meble dla dzieci Flexa
03-286 Warszawa, ul. Malborska 41
Polska,
Telefon: 22 7624033, 662 095 924 Fax:

Urządzanie pokoju dziecięcego musi odbywać się na ze zwróceniem uwagi na kilka aspektów.

Nie można zagubić się w praktyczności całkowicie zapominając o estetyce, jednak trudno też pójść w wygląd pomieszczenie nie dbając o jego użytkowość. Jak wyposażyć pokój dla dziecka?Estetyka pokoju dziecięcego zwykle nawiązuje do bajek, jest pełnia kolorów i światła. Dobrze, gdy dzieci mogą same decydować w drobnych kwestiach - pozwala im to na wyrobienie w sobie poczucia kontroli nad własnymi sprawami i zwyczajnie zapewnia świetną zabawę.

Dzieci jak to dzieci
Jednak dzieci zwykle posiadają wiele przedmiotów. Czasami rodzeństwo mieszka razem, co znacznie utrudnia rozplanowanie przestrzeni tak, by każdy miał kąt dla siebie. Sprawdzą się łóżka piętrowe dla dzieci np https://sklep.mebleflexa.pl/beds/ - takie rozwiązanie pozwala zyskać miejsce na podłodze. O wiele lepiej jest zainwestować w oddzielne szafy lub biurka. Łóżko piętrowe wykorzystuje przestrzeń pod sufitem która zwykle pozostaje niezagospodarowana. Jak jeszcze można zyskać więcej miejsca na dziecinne skarby?

Poza klasycznym zestawem mebli sprawdzą się kolorowe krzynie i kartony. Ciekawe rozwiązanie stanowią z kolei podwyższone łóżka dla dzieci jakie oferuje nowy sklep w Toruniu Ich skrzynia pozwala na schowanie pościeli, a czasami przewiduje też dodatkowe miejsce na zabawki lub inne przedmioty, jakich nie brakuje w dziecięcym pokoju.

Zobacz to na zdjęciach:

dzieci

zabawa

zabawki


Skomentuj ten artykuł